image

Будівництво на земельній ділянці

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 81 15.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можливо отримати дозвільні документи (будівельний паспорт, повідомлення про початок виконання будівельних робіт) для будівництва на земельній ділянці, на яку накладено арешт?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
07.11.2022 00:14:12
За наявності права на земельну ділянку замовник будівництва об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта може розпочинати будівельні роботи. Однак перед початок будівельних робіт - замовник має подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідного органу. До будівельних робіт відноситься нове будівництво, реконструкцію, технічне переоснащення, реставрацію, капітальний ремонт. Арешт, заборона відчуження, що накладений на земельну ділянку, не позбавляє її власника права власності на таку, отже, не може бути перешкодою для подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідного органу.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

02.11.2022 13:04:12 Вітаю, шановний клієнте. За загальним правилом суть арешту майна полягає у тимчасовому позбавленні права на відчуження, розпорядження та/або користування майном. Потрібно звертатись до документу, яким накладено арешт на Ваше майно для визначення конкретних обмежень (вони зазначені в такому документі).

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

02.11.2022 13:23:26 Добрий день Олександр.Всі реестраційні дії заборонені пока є арешт.Після зняття арешту можливо все здійснити

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

02.11.2022 13:24:49 Доброго дня. Все залежить від того, яким чином накладено арешт - заборона на відчуження, заборона на використання або щось інше, а також вид будівництва - комерційне чи для особистого використання. В цьому питанні дуже багато нюансів, які потребують додаткової інформації

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

02.11.2022 13:30:36 Якщо ухвалою суду накладено арешт лшяхом заборони користування то ні, якщо шляхом заборони відчудженнч, то це можливо. Потрібно вивчити ухвалу про накладення арешту.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

02.11.2022 14:01:31 Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження. Тому отримати дозвільні документи неможливо на земельну ділянку на яку накладено арешт.

BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 14:57:54 Доброго дня. Доки арешт не буде знято, з землею нічого не можливо зробити. Знімайте арешт. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

02.11.2022 15:59:31 Якщо арешт накладено лише на відчуження то да, а якщо заборона здійснювати будівельні роботи то ні. Необхідно більше інформації

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №325 Юрист Україна / Київ

05.11.2022 10:23:50 Арешт не впливає на документи, проте ускладнить відчуження, або ввод в експлуатацію.Дозвіл на будівництво як сукупність процесів і етапів зведення об’єкта будівництва в Україні та дозвіл на будівництво (будівельний паспорт, дозвіл або повідомлення) як офіційний документ, який має видавати ДІАМ, яка приходить на зміну ДАБІ, що перебуває в процесі ліквідації і є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовує і координує КМУ через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Необхідність отримання тих чи інших дозвільних документів тісно пов’язана з видами будівель і споруд, що підлягають зведенню. Законодавець передбачив також спрощену процедуру отримання дозвільних документів для забудови присадибних, дачних і садових земельних ділянок, яка може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки,який визначає комплекс містобудівних та архітектурних

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу