Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Дружина не дає бачиться з сином

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 16 хвилин Кількість переглядів: 3667
Рейтинг:
0
Дата публікації: 09.05.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Був не розписаний з дружиною, потім розійшлися, а зараз вона не пускає мене до дитини 1,2 роки сину, як бути, чи має право не допускати до дитини?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
03.05.2023 00:28:03
Доброго вечора! Враховуючи, що шлюб не був зареєстрованим, важлива наявність документального підтвердження батьківства. Чи зазначений Ви, як батько, в свідоцтві про народження сина? У випадку, якщо такого підтвердження немає, походження дитини від батька визначається: (1) за спільною заявою матері та батька дитини або (2) за рішенням суду. У першому випадку, така заява може бути подана до органу державної реєстрації актів цивільного стану. У другому випадку, Ви можете подати позов до суду. Для цього краще звернутись по допомогу до професійного юриста/адвоката, який спеціалізується в сімейному праві. Якщо ж є документальне підтвердження, то дружина не має права не допускати до дитини. Ви можете: (1) підписати з дружиною договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов'язків (якщо дружина буде згодна) (ч. 4 ст. 157 СК), (2) звернутися до органу опіки та піклування із заявою на підставі ст. 158 СК, (3) звернутися до суду з позовом про усунення перешкод.
BASE (Базова) 0
Реклама
Чорна Вікторія
Чорна Вікторія
Юрист
Україна / Київ

i

02.05.2023 18:07:19 Зверніться в орган опіки та піклування для визначення порядку побачень з сином.

BASE (Базова) 34.08
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Україна / Рівненська область

i

02.05.2023 18:14:49 Доброго дня. У випадку, якщо Ви зазначені в якості батька в свідоцтві про народження дитини, то Ви маєте право на участь в його виховання та бачити його, незалежно від того, знаходились Ви в шлюбі з матір'ю дитини чи ні. Відповідно до статті 153 Сімейного кодексу України (далі - СК України) мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Якщо батьки не можуть дійти згоди щодо участі одного з батьків, який проживає окремо, у вихованні дитини, порядок такої участі визначається органами опіки та піклування за участю батьків виходячи з інтересів дитини. якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.

PRO 68.22
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Україна / Київ
Гіммельфарб Станіслав Олегович

i

02.05.2023 18:17:42 Статтею 141 СК України передбачено, що мати, батько мають рівні права та обов`язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов`язків щодо дитини. Відповідно до статті 153 СК України мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Частинами першою та другою статті 159 СК України передбачено, якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.

BASE (Базова) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

02.05.2023 18:45:27 Доброго дня! Якщо ви записані у свідоцтві про народження, то дані дії є неправомірними, та треба йти до суду з позовом про встановлення порядку бачення з дитиною. Якщо не записані, але це ваша дитина, то необхідно подавати позов про встановлення батьківства, вносити зміни до свідоцтво про народження, а далі вже існує багато варіантів позовів які можливо подавати, але для цього необхідні додаткова інформація від вас.

BASE (Базова) 55.21
Реклама
Левченко Владислав
Левченко Владислав
Юрист
Україна / Київ

i

02.05.2023 18:52:51 Доброго дня, чи записані ви як батько дитини? Якщо так, звертайтесь до органу опіки і піклування і до суду. Якщо ні, то необхідно встановити факт батьківства, а потім все те саме.

BASE (Базова) 0
Реклама
Пеліх Євгенія
Пеліх Євгенія
Юрист
Україна / Вінницька область

i

02.05.2023 20:26:13 ви маєте право на побачення з сином. якщо дружина вам не дає бачитися ви звертаєтеся до дружини з письмовою пропозицією щоб встановити порядок побачень з дитиною. вона ігнорує ваше звернення або відповідаю відмовою. у такому разі ви звертаєтеся до органу опіки та піклування (за місцем реєстрації дитини) для встановлення порядку побачення з дитиною або відразу до суду з позовною заявою про встановлення порядку побачень з дитиною. висновком чи рішенням суду буде встановлено коли дружина буде зобов'язана дати побачитися вам з дитиною. як правило років до 3х-5ти побачення відбуваються за участю з матір'ю оскільки дитина ще мала

BASE (Базова) 0
Реклама
Мирошниченко Максим
Мирошниченко Максим
Юрист
Україна / Полтавська область

i

02.05.2023 21:23:06 Якщо ви не були розписані зі своєю дружиною, то на даний момент ви є батьком вашої спільної дитини згідно з законодавством України. Це означає, що у вас є рівні права з матір'ю на зустрічі та спілкування з вашою дитиною, якщо ви не позбавлені батьківських прав судом. Якщо мати не пускає вас до дитини, ви можете звернутися до суду і подати позов про встановлення порядку спілкування з дитиною. Зазвичай, суди вирішують, що контакти з обома батьками мають бути регулярними та дозволені, якщо вони не загрожують здоров'ю та безпеці дитини. Рекомендую вам скористатись моїми послугами адвоката, через суд ми швидко вирішемо це питання.

img
PREMIUM 75.56
Реклама
Студенцов Олександр
Юрист
Україна / Київ
Студенцов Олександр

i

02.05.2023 22:24:11 Вітаю. Якщо Ви записані батьком дитини у свідоцтві про народження, така поведінка матері є неправомірною. Ви маєте повне право подати відповідну заяву до служби у справа дітей. Якщо вони не відреагують, тоді потрібно звертатись до суду з відповідною заявою про визначення Вам годин на зустрічі з дитиною.

BASE (Базова) 0
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Україна / Чернігівська область

i

02.05.2023 22:57:56 Доброго вечора. Чи вказані ви у свідоцтві про народження дитини, як батько?

BASE (Базова) 0
Реклама
Вороніна Роксолана
Вороніна Роксолана
Юрист
Україна / Тернопільська область

i

03.05.2023 08:26:10 Доброго ранку.У першу чергу Вам необхідно звернутися до органу опіки та піклування, якщо це не допоможе врегулювати порядок побачень з дитиною та участь у її вихованні, необхідно звертатися до суду з позовною заявою.Звернення за захистом до органу опіки та піклування не позбавляє особу права на звернення до суду. У разі звернення з позовом до суду орган опіки та піклування припиняє розгляд поданої йому заяви. При розгляді судом спорів щодо участі одного з батьків у вихованні дитини, місця проживання дитини, позбавлення та поновлення батьківських прав, побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав, відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду , управління батьками майном дитини, скасування усиновлення та визнання його недійсним обов'язковою є участь органу опіки та піклування.

BASE (Базова) 34.01
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Україна / Сумська область

i

03.05.2023 11:44:13 Доброго дня! Якщо у досудовому порядку питання не вирішується, можливе вирішення питання у судовому порядку шляхом подання позову щодо побачення щ дитиною у визначені дні та час.

BASE (Базова) 0
Реклама
Лукашенко Алла
Лукашенко Алла
Юрист
Україна / Полтавська область

i

03.05.2023 14:29:29 Не має права. Згідно Сімейного кодексу України питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Ви як батько навпаки зобов'язані брати участь у її вихованні і маєте право на особисте спілкування з нею. Мати дитини не має права перешкоджати Вам спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини. Батьки мають право укласти письмовий нотаріальнопосвідчений договір щодо здійснення Вами батьківських прав та виконання обов'язків. Або Ви маєте право звернутись до Служби у справах дітей місцевого Виконавчого комітету (Органу опіки та піклування) із заявою про встановлення порядку та способу участі у вихованні дитини. Якщо мати і надалі буде перешкоджати Вам, то Ви також маєте право звернутись до Суду з позовом про усунення цих перешкод. Для більш детальної консультації звертайтесь, будь ласка, в приват.

BASE (Базова) 0
Реклама
Пилипчук Сергій
Пилипчук Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

03.05.2023 15:12:25 Ні, не має, якщо Ви юридично є батьком дитини, тобто у свідоцтві про народження Ви вказані як батько дитини. У такому разі, у Вас з матір'ю дитини рівні права щодо виховання дитини.

BASE (Базова) 0
Реклама
Волок Аліна
Волок Аліна
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

04.05.2023 13:58:20 Якщо ви не маєте офіційної реєстрації шлюбу з матір'ю вашого сина, то вам необхідно звернутися до суду і подати позов на встановлення факту батьківства та визначення порядку спілкування з дитиною. Згідно з законодавством, ви як батько маєте право на спілкування зі своїм сином, а матір не може вам цього заборонити, якщо вам не було позбавлено батьківських прав судом. Під час розгляду судом позову на встановлення батьківства, будуть враховуватися інтереси дитини, а також ваші можливості та умови для догляду за дитиною. У разі якщо ви отримаєте вирок суду на встановлення батьківства та визначення порядку спілкування з дитиною, мати зобов'язана буде дозволити вам зустрічатися з дитиною згідно з встановленим порядком. Якщо мати не дозволяє вам зустрічатися з дитиною без законної підстави, ви можете звернутися до правоохоронних органів за допомогою адвоката, які зможуть встановити порядок відвідувань дитини згідно з рішенням суду. Однак, рекомендується спробувати вирішити цю проблему мирни

BASE (Базова) 0.82
Реклама
Алексєєнко Ярослав
Алексєєнко Ярослав
Юрист
Україна / Полтавська область

i

04.05.2023 18:51:30 Зверніться в службу у справах дітей при місцевій раді. Якщо не допоможе то треба буде подавати до суду (це краще). Або можете одразу до суду, тільки треба докази вчинення перешкод

BASE (Базова) 0
Реклама
Дем'яненко Олександр
Дем'яненко Олександр
Юрист
Україна / Черкаська область

i

05.05.2023 12:31:41 Не має. Ви маєте право звернутися до відділу у справах захисту дітей з заявою про встановлення графіку побачення з дитиною. В цій організації є перелік документів, які необхідно подати разом з заявою.

img
PREMIUM 39.2
Реклама
Миколаєнко Олена
Юрист
Україна / Київ
Миколаєнко Олена

i

06.05.2023 09:06:32 Звертайтесь проконсультую! В даному випадку необхідно узгодити графік побачення з дитиною через відповідні служби або суд

BASE (Базова) 0
Реклама
Крупей Станіслав
Крупей Станіслав
Юрист
Україна / Івано-Франківська область

i

06.05.2023 22:39:19 Доброго дня! Ні, не має права. Вам необхідно звернутись до суду з відповідною позовною заявою. За рішенням суду буде виписаний виконавчий лист з яким ви сможете звернутись у виконавчу службу задля встановлення фіксованого графіку бачення з дитиною.

BASE (Базова) 0
Реклама
Бойко Ксенія
Бойко Ксенія
Юрист
Україна / Полтавська область

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

  • АН
    Андрій

    Звертався щодо ситуації з СЗЧ. Дуже допомогли – грамотно оформили позицію, підготували пояснення для слідства.

  • ВІ
    Віктор

    Оформлював ОГД після поранення. Все зробили швидко – допомогли з документами, пояснили порядок дій, підтримка була з перших хвилин.

  • НА
    Настя

    Чіткий сервіс, грамотні юристи. Я зверталась по аліментному спору – все вирішили без суду, що дуже важливо.

  • ОЛ
    Олександр

    Оперативно отримала консультацію по штрафу з податкової. Підказали, як правильно оскаржити і виграти.

  • МА
    Марія

    Допомогли скласти договір оренди і врахували всі ризики.Зробили доволі швидко, співпрацею задоволена

  • ОЛ
    Олексій

    Отримав якісну консультацію щодо реєстрації ФОП. Все чітко, зрозуміло, професійно і без води. Рекомендую!

  • СЕ
    Сергій

    Звернувся за консультацією з господарського спору. Отримав чіткий план дій і готові документи. Дуже задоволена послугами

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
  • PREMIUM 75.56 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 68.31 Топ 2
    image

    Грицай Микола Ігорович

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 59.93 Топ 3
    image

    Боревич Марія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 55.92 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 52.74 Топ 5
    image

    Баладига Сергій

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 49.8 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Юрист Україна / Кременчук
    і
  • PREMIUM 48.49 Топ 7
    image

    Хижавська Олеся Ярославівна

    Юрист Україна / Хмельницька область
    і
  • PREMIUM 39.2 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 39.17 Топ 9
    image

    Молчанов Олег Вікторович

    Адвокат Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 37.74 Топ 10
    image

    Палагіна Юлія Володимирівна

    Юрист Україна / Харківська область
    і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте ₴500.00 на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо ₴500.00 на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

  • 0 дні
  • 0 години
  • 0 хвилини
  • 0 секунд
  • ukraine Україна +380
  • poland Польща +48
  • england Великобританія +44
  • usa Сполучені Штати +1
  • other Інше +
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

  • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
  • Ви вже зверталися за юридичною допомогою раніше?
  • Ваше питання пов'язане з документами або договорами?
  • Ви плануєте звернутися до суду найближчим часом?
  • Вам потрібен юридичний супровід угоди (купівлі, оренди тощо)?
  • Чи є у вас офіційні документи, пов’язані з вашим питанням?
image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.