Оскарження МСЕК
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Комісія МСЄК відмовила в наданні групи ,як це можливо оскаржити ?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
19.07.2023 15:27:04 Для оскарження відмови Комісії МСЄК щодо надання групи можна звернутися до апеляційної інстанції. Оскільки процедура оскарження може варіюватися залежно від конкретної країни та юрисдикції, рекомендується звернутися до місцевого адвоката або правового консультанта для отримання точних порад та інструкцій щодо подачі апеляції.
19.07.2023 15:45:15 У разі незгоди з рішенням міжрайонної МСЕК Ви маєте право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до комісії, в якій проходили огляд чи до обласної МСЕК. МСЕК, що проводила огляд, або управління охорони здоров'я надсилає у триденний строк після надходження відповідного запиту всі наявні документи на розгляд Кримської республіканської, обласної, центральної міської МСЕК, яка протягом місяця з дня подання зазначених документів проводить повторний огляд заявника і приймає відповідне рішення. Центральна медико-соціальна експертна комісія Міністерства охорони здоров'я України:Þ проводить перевірку обґрунтованості рішень, прийнятих обласними, Київською та Севастопольською центральними міськими комісіями, в разі необхідності скасовує їх. Головне правильно сформувати заяву та вказати на певні недоліки, які були допущені МСЕК під час Вашого огляду.
19.07.2023 15:48:44 Доброго дня! Законодавством України передбачено два порядки оскарження рішення МСЕК: досудовий та судовий. Досудовий - це оскарження рішення про відмову МСЕК у вышестоящий МСЕК. Судовий - це звернення до адміністративного суду із позовом. Особа може оскаржити рішення МСЕК шляхом подання до суду адміністративної позовної заяви у строк не пізніше 6 місяців з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права. Я би радив звернення одразу до суду.
19.07.2023 16:07:12 Оскаржити рішення комісії можливо протягом одного місяця. Для цього необхідно звернутися до самої комісії, яка його приймала, або до центральної чи обласної комісії з письмовою заявою про проведення повторного огляду і винесення нового рішення.
19.07.2023 16:50:05 Доброго дня. У разі незгоди з рішенням міжрайонної МСЕК хворий, або особа з інвалідністю має право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до комісії, в якій він проходив огляд чи до обласної МСЕК. Комісія, що проводила огляд надсилає у триденний термін після надходження відповідного запиту всі наявні документи на розгляд обласної МСЕК, яка протягом місяця з дня подання зазначених документів проводить повторний огляд заявника і приймає відповідне рішення. Також можливе оскарження рішення МСЕК в судовому порядку. Для того щоб надати більш конкретну консультацію, необхідно вивчити рішення МСЕК та наявну у Вас документацію
19.07.2023 18:01:34 Оскаржити рішення комісії можливо протягом одного місяця. Для цього необхідно звернутися до самої комісії, яка його приймала, або до центральної чи обласної комісії з письмовою заявою про проведення повторного огляду і винесення нового рішення.
19.07.2023 18:31:34 Відповідно до статті 6 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" громадянин має право в судовому порядку оскаржувати рішення органів медико-соціальної експертизи про визнання чи невизнання його особою з інвалідністю. Відповідачем у даній справі буде відповідна МСЕК. Рішення МСЕК спрямовані на забезпечення реалізації державної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, створення правових, економічних, політичних, соціально-побутових і соціально-психологічних умов для задоволення їхніх потреб у відновленні здоров'я, матеріальному забезпеченні, посильній трудовій та громадській діяльності, а тому вони мають публічний характер та підлягають оскарженню в порядку адміністративного судочинства (абзац восьмий пункту 15 постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України від 20 травня 2013 року № 8 "Про окремі питання юрисдикції адміністративних судів").
19.07.2023 21:42:35 Законодавством передбачено два порядки оскарження рішення МСЕК: досудовий та судовий. В першому випадку у разі незгоди особа має право протягом місяця після одержання висновку МСЕК подати письмову заяву до обласної МСЕК, або відповідного управління охорони здоров'я. Рішення обласної МСЕК може бути оскаржено до Міністерства охорони здоров'я України. Також відповідно до статті 6 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" рішення органів МСЕК оскаржуються в судовому порядку протягом 6 місяців з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права.
20.07.2023 13:06:50 Вітаю. Треба звертатися у Центральний МСЕК
20.07.2023 18:00:59 Добрий день! Висновок МСЕК можна оскаржити до вищестоячої медичної установи (регіональної, державної) або до суду. Для цього Вам потрібно мати всі необхідні медичні документи, обстеження, думку фахівців з інших медичних установ стосовно Вашого діагнозу.
20.07.2023 18:14:49 Через суд. Можу допомогти
21.07.2023 11:49:38 Можна оскаржити до суду
21.07.2023 17:49:18 Доброго дня! У разі незгоди з рішенням міжрайонної МСЕК хворий, або особа з інвалідністю має право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до комісії, в якій він проходив огляд чи до обласної МСЕК. За умов незгоди з рішенням обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та у особливо складних ситуаціях, за згодою клієнта, обласна МСЕК може направити особу, яка звернулася для встановлення інвалідності, на проведення медико-соціального експертного обстеження до клініки Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності. Рішення обласної МСЕК може бути оскаржене до Центральної медико-соціальної експертної комісії м. Київ. А потім особа може оскаржити рішення МСЕК шляхом подання до суду адміністративної позовної заяви у строк не пізніше 6 місяців з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права.
22.07.2023 22:02:05 До ЦВЛК або до суду
23.07.2023 23:24:12 Добрий день. Так
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717