image

Звільеитися з роботи з за кордону.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 69 16.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Знаходжусь у відпустці за кордоном. Як звільнитись не приїжджаючи? Працюю на Азс, які можуть бути перепони, і як краще оформити звільнення?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
16.11.2022 10:16:17
Доброго дня. Ви можете написати заяву та відправити її роботодавцю засобами електронного зв'зку (ел. поштою чи вайбером). Складність буде в отриманні Вами трудової книжки, бо висилати її поштою не кожен роботодавець погоджується. Дякую.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.11.2022 09:35:35 Порядок звільнення зараз спростили. Напишіть заяву про звільнення та направте її роботодавцю на електронну пошту, або на номер телефону через будь-який месенджер (Вайбер, Телеграм, інші). Якщо ваша трудова книжка знаходиться у роботодавця, то в заяві про звільнення додатково напишіть: Прошу направити належну мені трудову книжку поштою на адресу (тут вкажіть адресу в форматі — поштовий індекс, область, місто , вулиця, будинок №, квартира №). Після відправки заяви зробіть та збережіть скріншоти про відправку. Це вся процедура звільнення, більше нічого робити не треба.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

16.11.2022 09:52:08 Найкраще написати заяву про звільнення за власним бажанням (ст.38 КЗПП) і по електронній пошті з електронним підписом направити роботодавцю

BASE (Базова) 0.01
Реклама

16.11.2022 10:21:45 Вітаю. ч. 1 ст. 38 КЗпП передбачає, що у разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу з поважних причин, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник (навіть у день подання заяви про звільнення). Тобто у цьому випадку працівник звільняється від обов’язкового двотижневого відпрацювання. Заяву пропонується написати так - «Прошу звільнити мене за власним бажанням у зв'язку з переїздом на нове місце проживання з …. Якщо на роботі передбачений обмін сканами і електронними листами - роздрукуйте, підпишіть і відскануйте та направте на оф. ел пошту.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

16.11.2022 10:51:59 Роботодавець має якісь заперечення з приводу вашого звільнення?Якщо ви проживали не в зоні бойових дій, то звільнення відбувається як зазвичай за КЗпП. Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це роботодавця письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до закладу освіти; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник. Ще можна за згодою сторін

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

16.11.2022 10:52:18 Відправте заяву на звільнення поштою вашому роботодавцю, цього має бути достатньо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №244 Юрист Україна / Київ

16.11.2022 11:32:21 У випадку неможливості фактичного подання оригіналу документу (заяви) про звільнення роботодавцю у зв'язку із початком військових дій, її необхідно надіслати поштою рекомендованим листом (бажано з описом вкладення) та повідомленням про вручення або надіслати фотокопію заяви на електронну адресу роботодавця. Дата отримання листа буде вважатись днем подання працівником заяви про звільнення. Якщо немає можливості надіслати заяву поштою, необхідно надіслати роботодавцю фотокопію електронною поштою цієї заяви. Потім, за можливістю, бажано все ж таки надіслати оригінал заяви, задля доказування у випадку суперечок. На підставі цієї заяви роботодавець повинен видати наказ про звільнення. Видача наказу про звільнення, а також копію запису у трудову книжку про звільнення роботодавець зможе також надіслати електронною поштою. Оригінали документів згодом також можуть бути передані поштою. Якщо роботодавець фактично відмовляє вам у підписанні заяви на звільнення – це пряме порушення законодавства.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

16.11.2022 12:05:31 Доброго дня. У зв’язку з веденням бойових дій у районах, в яких розташоване підприємство, установа, організація, та існування загрози для життя і здоров’я працівника він може розірвати трудовий договір за власною ініціативою у строк, зазначений у його заяві (крім випадків примусового залучення до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, залучення до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури).

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область

16.11.2022 12:09:36 Згідно ч. 3 ст. 29 КЗпП процедура обміну документами застосовується наступним чином: працівник має електронний цифровий підпис і він підписує ЕЦП будь-яку заяву, в тому числі заяву про звільнення; працівник надсилає підписану таким чином та належно оформлену заяву роботодавцю; у відповідь – роботодавець надсилає працівнику наказ, підписаний за допомогою ЕЦП. Рекомендую Вам написати заяву про звільнення згідно ч.1 ст.36 КЗпП - за згодою сторін. Ви можете набрати заяву про звільнення на комп'ютері, можете написати вручну, підписати її, тоді відсканувати або якісно сфотографувати. ЕЦП Ви можете сформувати безкоштовно в онлайн-банкінгу, наприклад Приват24 або інших, це займе близько 5 хв. Тоді заходите на сайт "Дія": https://ca.diia.gov.ua/sign, завантажуєте свій ЕЦП, тоді відсканований документ (заяву) і накладаєте ЕЦП на документ. В результаті у Вас сформовано 3 файли, їх слід скачати і скерувати на ел.пошту роботодавця. Трудову можете забрати пізніше або нехай висилають поштою.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу