
Не был произведен расчет при увольнении
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Добрый день. Я официально работал с 03,02,2022 до 25,05,2022. С 03,03,2022 находился в отпуске за свой счет до увольнения. Ставка моя по зарплате была 7500 грн. За все время мне официально выплатили на карту аванс 3000 грн (2415 с учетом налога) и 08.03.2022 наличными деньгами без учета налога 2450. Расчет при увольнении не сделали. Уволился по факту 24,06,2022. 15,10,2022 Я уведомил руководство о расчете, мне отказали и предъявили приказ о отпуске который был подписан мной 24.06.2022”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
02.11.2022 16:12:37 Нагадаємо також, що в день звільнення з працівником має бути проведено повний розрахунок і видано йому трудову книжку. Для випадку, коли працівник у день звільнення не працював, ст. 116 КЗпП встановлює правило, згідно з яким належні йому при звільненні суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Згідно з п. 4.2 Інструкції №581, якщо працівник відсутній на роботі в день звільнення, то адміністрація цього дня надсилає йому поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки. Пересилання трудової книжки поштою з доставкою на зазначену адресу допускається тільки за письмовою згодою працівника. Однак, для більш детальної та коректної відповіді необхідно бачити документи та підписані Вами заяви.
02.11.2022 16:13:03 Добрый день, уважаемый Клиент. За несвоевременную уплату зп и все подлежащих выплат работодатель несет ответственность. Задолженность + средний заработок за время задержки (до полного расчета) можно взыскать в судебном порядке. Есть вариант досудебного урегулирования Вашего вопроса.
02.11.2022 16:13:18 В день увольнения с сотрудником должен быть произведен полный расчет. Невыплата всех денег при увольнении — основание для обращения в суд с иском. Но до обращения в суд нужно выяснить: сколько денег вам было начислено, сколько выплачено, а сколько удержано на налоги. Для этого нужно получить от бывшего работодателя расчетные листки. Если по данным расчетных листков подтвердится долг — будет смысл идти в суд. Отпуск за свой счёт нужно учитывать отдельно, т.к., когда сотрудник находится в таком отпуске, зарплата ему не начисляется.
02.11.2022 16:21:01 Якщо все так як ви пишете, треба звертатися до суду, крім того за кожень день не проведеного розрахунку треба вимагати середньоденний заробіток. Є декілька питань: яка форма власності підприємства, є у вас на руках якісь папери (наказ про звільнення тощо), де ваша трудова книжка?
02.11.2022 21:53:57 При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому, провадиться в день звільнення. З Вашого питання вбачається можливе порушення роботодавцем ваших прав та невиплата вам зароблених грошей в повному обсязі. Ви маєте право звернутись до комісії по трудових спорах (якщо така створена) зі скаргою про неповну виплату вам коштів при звільненні. Також ви можете звернутись до суду із позовною заявою і забов'язати роботодавця не тільки виплатити вам всі кошти (зарплата, компенсація за невикористану відпустку, допомога при звільненні тощо), а й отримати додатково від роботодавця компенсацію у сумі середньомісячного заробітку за час що ви очікували від роботодавця повного розрахунку. Можу допомогти із зашими питаннями, маю відповідний досвід. З повагою,
03.11.2022 18:58:46 За необхідності звертайтесь особисто необхідно уточнити певні моменти.
07.11.2022 13:00:32 Зверніться з заявою до Управління Держпраці. Кожен має право на належні, безпечні та здорові умови праці й заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Відповідно до положень ст. 115 КЗпП заробітна плата має виплачуватись регулярно в робочі дні та у строки, встановлені в колективному договорі або нормативним актом роботодавця, що погоджений з первинною профспілковою організацією чи іншим уповноваженим на представництво трудового колективу органом чи уповноваженим колективом представником. Виплата повинна відбуватись не рідше двох разів на місяць з проміжком часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. А ст. 116 КЗпП передбачає, що повний розрахунок з працівником, який звільняється, має бути здійснено безпосередньо в день звільнення такого працівника. Якщо в день звільнення працівник не працював, розрахунок і виплата всіх належних йому сум

Похожие услуги и статьи

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470