image

Позбавлення батьківських прав

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Суд по позбавленню
  360 33 660,00 грн

  Усна консультація для визначення можливості надання послуги або неможливості надання послуги. У разі можливості надання послуги, здійснюється укладання договору з адвокатом для подальшого ознайомлення з документами. 

  У разі неможливості надання послуги, вартість етапу зараховується до вартості консультації та не відшкодовується.

  Ознайомлення з наявними документами у клієнта. Юрист з’ясовує обставини, коло спадкоємців, вислуховує бажання сторін.

Загально
360 33 660,00 грн

Позбавлення батьківських прав

Далеко не завжди обидва батьки належним чином виконують власні обов'язки. Саме тому справи про позбавлення батьківських прав не є рідкісними. Їх можуть ініціювати опікуни, служба соціального захисту або один з подружжя. В будь-якому випадку це емоційні та складні справи. Обійтись без допомоги фахівця при їх розгляді нереально.

 

Як позбавити батьківських прав чоловіка або дружину

Найбільш розповсюдженими є справи про позбавлення батька батьківських прав. Як правило, діти після розлучення залишаються з матір'ю. А в багатьох випадках чоловік з часом перестає допомагати та повністю зникає з життя дитини. Через це мати ініціює розгляд справи. Мати теж може бути позбавлена прав на дитину. Але такі справи набагато рідше зустрічаються. Зазвичай суд намагається захистити дитину, займаючи бік матері. Такі справи дуже складні та вимагають участі досвідченого адвоката.

 

Процедура позбавлення батьківських прав

Слід враховувати, що держава перш за все дбає про права та захист дитини. Тому порядок позбавлення батьківських прав передбачає судовий розгляд. Це емоційно та юридично дуже складний процес. Адже позивач повинен доводити, що відповідач загрожує безпеці дитини або неналежним чином виконує власні обов'язки. Особливо ретельно розглядаються справи, ініційовані одним з батьків. Часто після розлучення один з подружжя, користуючись дітьми, намагається помститися іншому за власні переживання. Під час судових розглядів увага приділяється доказам, наданим як позивачем, так і відповідачем. Суд, керуючись здоровим глуздом, перш за все намагається забезпечити захист дитині.

 

Підстави для позбавлення батьківських прав

Все, що батьки мають надати дитині, прописано в Сімейному Кодексі. Відповідно, підставою для позбавлення батьківських прав може стати порушення вказаних правил. Тобто будь-яка ситуація, коли один або обидва батьки піддають життя дитини небезпеці, або не забезпечують виконання його прав на освіту, лікування тощо.

 

Умови позбавлення батьківських прав:

   ● Жорстокість стосовно до дитини.
   ● Будь-які спроби експлуатації. До таких випадків відноситься примус до жебрацтва, проституції, шахрайства або виконання протиправних дій.
   ● Відмова від дитини.
   ● Залишення немовля у пологовому будинку більше ніж на пів року.
   ● Аморальний спосіб життя одного з батьків. Доведені алкоголізм, наркоманія.
   ● Ухилення від виконання батьківських обов'язків. Наприклад небажання приділяти дитині час, забезпечувати їй належне харчування, одяг, навчання, лікування.
   ● Умисний злочин або намір стосовно до дитини.
 

Слід враховувати, що підстави для позбавлення батьківських прав не мають на меті посилити фінансування зі сторони одного з подружжя. Тобто неможливо позбавити батьківських прав через недостатні аліменти або їх невиплату. В цьому випадку потрібно ініціювати інший розгляд. Надати суду обґрунтування, що дитині необхідно більше коштів. Наприклад, докази, що з'явилися додаткові витрати на лікування, збільшились шкільні збори. Якщо один з батьків свідомо відмовляється від сплати аліментів, потрібно ініціювати питання про порушення карної справи. В таких випадках можна надалі розглядати можливість позбавлення батьківства.

 

Чи можна відновити батьківські права

Так, в більшості випадків це зворотний процес. Тобто, якщо батьки переосмислили власну поведінку та готові надати дитині необхідне піклування та фінансування, можна поновити батьківські права. Але процес не менш складний, ніж позбавлення. Суд потребує неспростовних доказів наявності у батьків можливості забезпечення прав дитини. Відновити батьківство, якщо дитину усиновлено, ще складніше. Часто суд стає на захист нових батьків, та не бажає травмувати психіку дитини новими переїздами.

 

Переваги звернення до адвоката:

   ● професійна допомога;
   ● заощадження часу;
   ● підвищення шансів на перемогу;
   ● прозора цінова політика.
 

Чим може допомогти адвокат

Адвокат може захищати права дитини, позивача або відповідача. В будь-якому випадку перед тим, як позбавити батьківських прав, варто порадитись з фахівцем. Саме він допоможе розібратися, чи є законні підстави для ініціювання справи.

 

Для розгляду подібних справ потрібно дуже багато матеріалів. Адвокат візьме на себе:

   ● збір характеристик на учасників справи;
   ● спілкування з органами опіки;
   ● збір доказів;
   ● опитування свідків;
   ● складання позову;
   ● представлення інтересів у суді.

Адвокат займається збиранням довідок з медичних закладів, щоб довести аморальне життя. Він займеться переговорами з сусідами та знайомими. Свідки не завжди хочуть брати участь у судових розглядах та часто намагаються їх уникнути. Крім того, фахівець кваліфіковано представлятиме інтереси клієнта перед суддями. Тим самим він забезпечить збільшення шансів на отримання потрібного рішення.

 

Послуги адвоката знадобляться:

   ● одному з батьків;
   ● родичам, що намагаються отримати опіку над неповнолітнім;
   ● потенційним усиновлювачам;
   ● представникам органів опіки;
   ● дитині, що досягла 14 років.
 

Наші фахівці допоможуть захистити права дитини. Багаторічний досвід та сумлінне відношення до власних обов'язків гарантують якісну та кваліфіковану допомогу навіть у самих складних справах.

image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу