image

Договір про утримання дитини

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 2310 14.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня я хотів би дізнатися чи можу я заключити договір на утримання дитини зі своєю дружиною, якщо це її дитина від першого шлюбу, та нотаріально завірити? Проживаємо разом, одружені з 2016р”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.11.2022 12:19:22
Лише батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. (стаття 189 Сімейного кодексу України).
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №288 Юрист Україна / Київ

13.11.2022 15:16:29 Доброго дня, так. Договір повинен бути нотаріально завірений. Нотаріус не тільки перевіряє зміст договору на відповідність законодавчим нормам, не тільки роз’яснює сторонам зміст договору і значення кожного його пункту, а й повинен переконатися, що його зміст відповідає волі і намірам сторін у повному обсязі.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

13.11.2022 16:21:21 Вітаю! Якщо вам необхідно документально підтвердити утримання дружини та її дитини, буде достатньо довідки про склад сім'ї чи акту обстеження побутових умов. Якщо ви проживаєте разом договору не потрібно.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

13.11.2022 17:30:03 Доброго дня. В даному випадку не зовсім підходить цей договір. Потрібно розуміти, для чого Вам це. Договір про утримання укладається, коли біологічні батьки вирішують, з ким буде дитина. Тому треба знати мету Вашого питання, а потім говорити більш предметно.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №223 Юрист Україна / Чернігівська область

13.11.2022 19:14:01 Вітаю! Відповідно до статті 189 Сімейного кодексу України передбачено, що батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини. Договір укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. За необхідності звертайтесь особисто. Хай щастить.

BASE (Базова) 0
Реклама

13.11.2022 19:15:24 Якщо ви разом проживаєте за однією адресою, то цього достатьо. Дивлячись для чого вам це потрібно.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

13.11.2022 21:05:34 Ні , цей договір маже укласти колишній чоловік на отримання дитини. Обов'язок утримання дитини та дбати про неї виникає у батьків, а Ви батьком дитини не є. Ст. 189. Договір між батьками про сплату аліментів на дитину Батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини, які встановлені цим Кодексом. Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується. Як вказано у статті 78 Сімейного кодексу, подружжя має право укласти договір про надання утримання одному з них, у якому визначити умови, розмір та терміни виплати аліментів. Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується. Право одного з подружжя на утримання, яке особа має після розірвання шлюбу, припиняється у разі поновлення його працездатності, а також реєстрації з ним повторного шлюбу (ст. 82 Сімейного кодексу України).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

14.11.2022 00:24:27 З договором не вийде , а от подати заявку на консультацію з усиновлення дитини можна на порталі Дія, де з'явилась нова послуга «Усиновлення». Наступним етапом розвитку цієї послуги стане можливість подати в Дії заяву на статус кандидата на усиновлення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область

14.11.2022 11:30:34 А навіщо це не має сенсу. Ви можете так зробити

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

14.11.2022 11:46:34 Доброго дня. Цей Договір - це документ в якому прописується сума аліментів, узгоджують форму сплати (готівка або безготівкова оплата), періодичність та способи, додаткові витрати на утримання дитини. Договір укладається у письмовій формі та нотаріально посвідчується. Якщо Договір укладено, але особа не виконує умови договору – у такому випадку аліменти стягуються органами державної виконавчої служби на підставі виконавчого напису нотаріуса. Ви можете укласти, але чи потрібно це Вам? Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

14.11.2022 14:31:06 Такий договір не матиме сили. Законом не передбачено обов'язку з утримання чужих дітей. Можливо у дитини є батько, який зобов'язаний це робити

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №304 Юрист Україна / Черкаська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу