Довіреність в Німеччині
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня!Ситуація полягає в тому, що мені потрібно поновити довіреність (термін дії закінчивася), але продавець вже проживає в Німеччині.Я відправив зразок довіреності продавцю, він звернувся до приватного нотаріуса (консульство зараз не варіант). Місцевий нотаріус затвердив справжність підпису продавця і сказав що це все, що вони можуть зробити, тому що скаласти довіреність на майно,яке знаходится в іншій державі він не може.Потрібно розуміти чи все вірно, чи потрібно йти іншим шляхом.”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
11.05.2023 12:27:36 Необхидно уточнить яке це майн рухоме чи нерухоме.
11.05.2023 12:45:20 Доброго дня, існують певні обмеження на довіреності щодо розпорядженням майна в інших країнах, тому що вони можуть суперечити стандартам міжнародного права. Один зі способів забезпечення признання довіреності в Україні може бути апостиль або консульська легалізація документів. Апостиль - це міжнародний стандарт підтвердження справжності документів, встановлений Гаазькою конвенцією про апостиль. Консульська легалізація також може бути застосована для підтвердження справжності документів українським консульством в Німеччині. Навіть якщо б ви зробили довіреність у Німеччині - вам потрібно було б пройти складні процедури в Україні для її легалізації. Тому найкращий варіант саме для вас - це саме зробити довіреність через Українське консульство в Німеччині. А які складнощу у вас виникають у консульстві в Німеччині ? Якщо вам сподобалась моя відповідь - прошу обрати її як найкращу серед інших.
11.05.2023 12:49:36 Згідно ЗУ Про міждународне приватне право документи складені уповноваженими органами іноземних держав повинні відповідати вимогам законодавства України. При посвідченні договору купівлі - продажу вимагається надання нотаріальної посвідченої довіреності, а не документу на якому засвідчений підпис особи. Нотаріальне посвідчення довіреності і засвідчення підпису особи це різні нотаріальні дії. Раджу задати питання нотаріусу де планується укладення договору.
11.05.2023 15:00:49 Порядок вчинення нотаріальних дій консулом визначається ст. 38 Закону про Нотаріат України, статтею 44 Консульського Статуту України, Положенням про порядок учинення нотаріальних дій в дипломатичних представництвах та консульських установах України . Перелік кроків, які необхідно здійснити для вчинення нотаріальної дії: 1. Записатись за допомогою онлайн-форми https://online.mfa.gov.ua, обравши необхідну нотаріальну дію. 2. Підготувати в електронному вигляді проект довіреності у форматі Word та бути готовим у день вчинення нотаріальної дії відправити його на вказану консулом електронну адресу. 3. Особисто прибути в консульство у запланований день з такими документами: - паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) або паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) + копії; - реєстраційний номер облікової картки платника податків - копія паспорта представника 4. Оплатити в Генконсульстві збір німецькою ЕС-карткою за надання послуги
11.05.2023 18:20:01 Залежно від того, в якій країні знаходиться майно, яке Ви хочете купити, можуть бути різні правила щодо вимог до довіреностей та їх виконання. Якщо Ви плануєте купувати майно в Німеччині, то можливо, що потрібно мати довіреність з підписом продавця, завіреним нотаріусом в Німеччині та з легалізацією в українському консульстві в Німеччині. Така довіреність повинна відповідати вимогам німецького права. Якщо майно знаходиться в іншій країні, то можливо потрібно буде звернутися до адвоката в цій країні або до українського консульства в цій країні для отримання додаткової інформації та порад. Також, можливо стане варіантом звернутися до адвоката в Україні для отримання консультації щодо можливих варіантів поновлення довіреності та її виконання у конкретній ситуації.
12.05.2023 10:00:09 Доброго дня, потрібно вивчити текст Довіреності. Можу допомогти.
16.05.2023 15:34:51 То є проблема роботи нотаріусів в Європі. Вам просто потрібно знайти тут нотаріуса який зробить договір по такому документу.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717