
як оформить інвалідність
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можна оформити інвалідність з такими діагнозами: хронічний теоідіт TI-RADS 2, гіпертонія 2ст, хронічний панкреатит, хронічний гастрит, гастродуеніт, артрит 2 ст, варикоз, у 2005 році проведена операція з приводу гіперплазії печінки, жовчний міхур відсутній. Якщо можна, то яка група буде”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
28.03.2023 14:14:41 Доброго дня. Можливість оформлення інвалідності (та яку саме групу )вірішує МСЕК. До тогож Ви постійно повинні проходити стаціонарне лікування за вказаними захворюваннями. З а такими захворюваннями як: хронічний панкреатит, хронічний гастрит, гастродуеніт інвалідності точно не нададуть. Проконсультуйтесь зі своїм сімейним лікарем з цього приводу. Дякую.
28.03.2023 14:16:58 Інвалідність встановлюється МСЕК. Медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) — спеціальний заклад в системі охорони здоров'я, що проводить медико-соціальну експертизу особам, які звертаються для встановлення інвалідності, за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів за наявності відомостей, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності. Виходячи з переліку захворювань інвалідність, може бути встановлена за результатам проходження я МСЕК, як мінімум III групи.
28.03.2023 15:54:03 Направлення на МСЕК щодо інвалідності дає ЛКК і відповідно комісія може вбачати або не вбачати підстав для такого направлення. Тому розпочніть з сімейного лікаря.
28.03.2023 17:01:24 Крок 1: Обстеження в сімейного лікаряКрок 2: Лікарсько-консультативна комісія (ЛКК).МСЕК — медико-соціальна експертна комісія — це спеціальний заклад МОЗ, який проводить медико-соціальну експертизу, які визначають:Групу інвалідності, її причину і час настання. Людина може одночасно бути визнана особою з інвалідністю однієї групи і лише з однієї причини. При підвищенні групи інвалідності, у разі виникнення більш тяжкого захворювання причина інвалідності встановлюється на вибір особи з інвалідністю. Якщо ж однією з причин інвалідності є інвалідність з дитинства, вказують дві причини інвалідності.Документи потрібно подати в МСЕК:заповнена форма направлення 088/о, підписана головою та членами ЛКК з печаткою лікувального закладу;паспорт та копія паспорта;медична карта амбулаторного хворого (амбулаторна книжка — форма 025/о); трудова книжка та її копія, засвідчена відділом кадрів останнього місця роботи або нотаріусом;оригінали всіх документів, які вписані в форму 088/с. Лише МСЕК вам підкаж
28.03.2023 17:30:19 Вітаю! Можу допомогти
28.03.2023 23:31:53 Вітаю. У даному випадку це виключно повноваження МСЕК. Юрист надати точний прогноз самостійно не зможе.
02.04.2023 23:20:16 Добрый вечер вам лучше с этим вопросам не к нам обращаться а к семейному врачу.Он вам даст направление на МСЕК и получение группы.
03.04.2023 11:38:31 Добрий день Це вирішує тільки лікар в МСЕК за направленням сімейного лікаря
03.04.2023 15:38:58 Доброго дня. Можна оформити. Для того вам потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. для підготовки виписки для її подання на комісію (МСЕК). яка вивчить дані питання і визначить яку вам групу надати.
04.04.2023 13:24:18 I, II чи III групу інвалідності встановлюють з огляду на те, наскільки порушені функції органів і систем організму людини та обмежена її життєдіяльність. Порушення можуть бути спричинені захворюваннями, бути наслідком травм або уродженими вадами. Ппитання встановлення інвалідності регламентується постановою КМУ №10 від 21.01.2015 р. Вона містить чіткий перелік станів, за яких група інвалідності встановлюється довічно. Рішення про встановлення тієї чи іншої групи інвалідності ухвалюється на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії. Люди з І групою інвалідності мають найважчий стан здоров'я: вони не здатні до самообслуговування або можуть виконувати лише окремі його елементи, потребують постійного стороннього нагляду/догляду/допомоги. Особи, яким встановлено II групи інвалідності, зазвичай мають значне обмеження життєдіяльності, проте можуть обслуговувати себе самі та не потребують постійного нагляду/догляду або допомоги. Люди з III групою інвалідності мають помірні фун

Схожі послуги та статті

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470