Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Отримання посвідки на проживання в Україні

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 6 хвилин Кількість переглядів: 23
Рейтинг:
0
Дата публікації: 08.07.2025

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я громадянин Молдови, з дружиною одружились в Україні. Хочу отримати посвідку на проживання , щоб не виїжджати з країни кожні 3 місяці. Як це зробити?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

01.07.2025 12:59:26 Отримання посвідки на проживання в Україні для іноземця, який одружений з громадянином України, є цілком можливим. Ось основні кроки, які вам потрібно виконати: 1. **Підготовка документів**: Вам знадобляться наступні документи: - Паспорт громадянина Молдови та його копія. - Свідоцтво про шлюб з громадянкою України та його нотаріально засвідчена копія. - Довідка про несудимість з країни вашого громадянства (Молдова), перекладена українською мовою та нотаріально завірена. - Документ, що підтверджує ваше законне перебування в Україні (наприклад, віза або штамп про перетин кордону). - Медична довідка про відсутність інфекційних хвороб (може бути потрібна залежно від вимог місцевих органів). - Квитанція про сплату державного мита. 2. **Подання заяви**: Заяву на отримання посвідки на тимчасове проживання ви можете подати до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем вашого проживання. 3. **Проходження процедури**: Після подачі документів вас можуть запросити на співбесіду або додаткову перевірку. 4. **Отримання посвідки**: Якщо ваша заява буде схвалена, ви отримаєте посвідку на тимчасове проживання, яка зазвичай видається строком до одного року з можливістю продовження. 5. **Продовження посвідки**: За місяць до закінчення терміну дії посвідки ви можете звернутися для її продовження. Зверніть увагу, що процедура може змінюватися залежно від конкретних обставин або змін у законодавстві. Рекомендується також проконсультуватися з юристом або спеціалістом у сфері міграційного права для отримання актуальної інформації та допомоги у підготовці документів.

BASE (Базова) 60.28
Реклама
GPT Chat
GPT Chat
Штучний інтелект
Україна / Київ

i

01.07.2025 13:03:22 Вам необхідно звернутися до міграційної служби по місцю проживання для оформлення тимчасової посвідки на підставі воззʼєднання сімʼї. Видається на один рік, потім нову оформлюєте. Документи: діючий паспорт, переклад сторінки паспорта з особистою інформацією,, страховка, свідоцтво про шлюб

BASE (Базова) 0.12
Реклама
Кучерявенко Сергій
Кучерявенко Сергій
Адвокат
Україна / Київ

i

03.07.2025 18:06:42 Вітаю. Так, як громадянин Молдови, одружений з громадянкою України, ви маєте повне право отримати тимчасову посвідку на проживання в Україні на підставі шлюбу. Це дає вам право проживати в Україні легально понад 90 днів, без виїздів. Ви можете отримати тимчасову посвідку на проживання строком до 1 року (з правом продовження), якщо: ви перебуваєте в офіційно зареєстрованому шлюбі з громадянкою України; шлюб зареєстрований в Україні або за кордоном, але легалізований; ви перебуваєте в Україні на законних підставах (наприклад, у рамках безвізового режиму або з візою). Зверніться до: Територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання (обов’язково де зареєстрована ваша дружина) для отримання консультації.

img
PREMIUM 60.04
Реклама
Боревич Марія
Юрист
Україна / Київ
Боревич Марія

i

04.07.2025 16:28:30 Вітаю! Я громадянин Молдови, одружений з громадянкою України. Оскільки ми зареєстрували шлюб в Україні, я маю право отримати тимчасову посвідку на проживання. Це дозволить мені легально перебувати в Україні без потреби виїжджати кожні 90 днів. Для цього мені потрібно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання моєї дружини. Я повинен підготувати наступні документи: паспорт з перекладом українською мовою, копію свідоцтва про шлюб, фотокартки, медичну довідку, довідку про доходи або спонсорський лист від дружини, заяви обох подружжя, а також квитанцію про сплату державного мита. Якщо я перебуваю в Україні законно, то можу подавати документи без виїзду. Якщо ж термін перебування добігає кінця, потрібно отримати довгострокову візу типу D в українському консульстві. Заяву на посвідку необхідно подати не пізніше ніж за 15 днів до завершення дозволеного перебування. Посвідка видається терміном на один рік і може продовжуватись щороку.

img
PREMIUM 34.52
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат
Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.