image

Процедура закриття ТОВ відкритого у м. Херсон

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 42 27.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, процедуру закриття ТОВ (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НУТРИФЬЙОРД УКРАЇНА, Код ЄДРПОУ 42070248) яке було відкрито у м. Херсон, всі документи залишились за місцем реєстрації. Найманих працівників немає, я одноосібний власник. Дебіторка, кредиторка, борги з податків - відсутні. Завчасно дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
27.10.2022 10:55:18
Добрий день. Для Вас можлива ліквідація за спрощеною процедурою. Звертаєтесь до органів державної реєстрації (до якого Вам зручно), подаєте заяву та рішення про припинення діяльності ТОВ. До реєстратора повинні будуть надійти довідки про відсутність заборгованості по обов’язковим платежам. Після їх надходження здійснюється процес ліквідації. Також можете самостійно звернутись до податкової та пенсійного і отримати довідки про відсутність заборгованості по обов’язковим платежам. Пенсійний Херсонської області відповідає на електронні звернення, його адреса є на фейсбуці. Податкова так само.
BASE (Базова) 0.01
Реклама

27.10.2022 10:28:24 Доброго дня. Загальна процедура ліквідації полягає в такому. На загальних зборах засновників приймається рішення про ліквідацію ТОВ, яке оформлюється протоколом згідно Рішення про ліквідацію ТОВ, повинно містити такі відомості : персональний склад комісії з припинення (ліквідаційної комісії), реєстраційні номери облікових карток платників податків або серію та номер паспорта ; порядок і строки заявлення кредиторами своїх вимог. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, яка припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення про припинення юридичної особи. Далі учасники ТОВ зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення про ліквідацію ТОВ у письмовій формі повідомити про прийняте рішення орган, що здійснює державну реєстрацію відповідно до вимог ч. 1 ст. 105 ЦКУ Повний порядок ліквідації не може бути викладений в межах цієї консультації в зв'язку з обмеженням об'єму тексту

PRO 70.51
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

27.10.2022 10:38:23 Ліквідація ТОВ в добровільному порядку проводиться тільки у разі прийняття такого рішення єдиним учасником або ж загальними зборами учасників товариства.Першим кроком до ліквідації компанії буде прийняття рішення про припинення діяльності шляхом добровільної ліквідації. Оформлене таке рішення може бути як протоколом загальних зборів учасників, так і рішенням єдиного учасника.Вимоги до рішення/протоколу про ліквідацію передбачені п. 7 ч. 1 ст. 15 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».Після складання та підписання вказаного рішення (протоколу) необхідно внести відомості про таке рішення до ЄДР. Сплата державного мита при цьому не передбачена.Далі ви зобов’язані провести аналіз фінансової діяльності компанії, визначити кредиторів, повідомити їх про запуск процесу ліквідації.Кредиторами також є не тільки ваші контрагенти за договорами та іншими господарськими зобов’язаннями, а й державні органи, які контролюють сплату вами податків.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

27.10.2022 10:59:03 1. Рішення про припинення/ліквідацію ТОВ, що приймається на загальних зборах. 2. Письмово повідомити орган реєстрації про припинення/ліквідацію ТОВ. 3. Прийняти рішення про створення ліквідаційної комісії або призначення ліквідатора. 4. Оприлюднити повідомлення/оголошення про ліквідацію ТОВ (приймання вимог кредиторів від 2 до 6 місяців). 5. Проводиться незалежна оцінка майна ТОВ згідно ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні". 6. Повідомляється ДПС та ПФУ про ліквідацію, які проводять перевірку. 7. Складається ліквідаційний баланс. 8. У ЦНАП здаються створені документи, видаляється запис з державного реєстру. Це коротко. Якщо потрівбна розг8орнута консультація зі зразками документів, то пишіть, але вартість письмової консультації буде коштувати від 500 грн.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №314 Юрист Україна / Черкаська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу