
Протокол від поліції на мене та дружину
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У нас була суперечка з колишньою дружиною, коли віддавав їй дитину почали сваритись, потім вона викликала поліцію, вони сказали на нас протокол, щоб ми 10 днів не бачилися, тільки не зрозуміло чи можна бачиться з дитиною і що буде якщо побачусь з нею”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
23.05.2023 09:59:11 Терміновий заборонний припис виноситься кривднику уповноваженими підрозділами органів НП у разі існування безпосередньої загрози життю чи здоров’ю постраждалої особи з метою негайного припинення домашнього насильства, недопущення його продовження чи повторного вчинення. Терміновий заборонний припис виноситься строком до 10 діб. Особа, стосовно якої винесено терміновий заборонний припис, може оскаржити його до суду в загальному порядку, передбаченому для оскарження рішень, дій або бездіяльності працівників уповноважених підрозділів органів Національної поліції України. Кривдник, який порушив вимоги спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству, несе відповідальність відповідно до закону. Умисне невиконання обмежувальних приписів, або умисне ухилення від проходження програми для кривдників особою, щодо якої такі заходи застосовані судом, - караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.
23.05.2023 11:28:43 Для того, щоб надати Вам кваліфіковану консультацію, потрібно знати, щодо якої статті КУпАП на Вас склали протокол.
23.05.2023 12:08:47 Добрий день, з дитиною бачитись можна якщо не було винесено припис про заборону відвідування, пропоную Вам отримати кваліфіковану допомогу, обирайте вказану консультацію як найкращю, звертайтеся, з повагою
23.05.2023 14:43:42 Читайте формулювання в протоколі, якщо заборони бачитися з дитиною нема, то діє лише на вас з дружиною
23.05.2023 14:50:50 Доброго дня. З дитиною ви маєте право бачитися. Протокол на те що ви немаєте права бачитися з дружиною 10 днів. Може бути адміністративна відповідальність.
23.05.2023 16:56:45 Скоріш за все, судячи з Вашої розповіді, щодо Вас винесли терміновий заборонний припис - заборону в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. Постраждала особа зазначається в самомі приписі. Це може бути як Ваша колишня дружина, так і дитина, або вони обоє. Якщо постраждалою є дитина, Ви не зможете з нею спілкуватись під час дії цього припису. ТЗП Ви можете оскаржити до суду в загальному порядку, передбаченому для оскарження рішень, дій або бездіяльності працівника уповноваженого підрозділу поліції, який виносив припис, тобто до адміністративного суду. Порушення ТЗП тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 173-2 КУпАП, покарання за яке передбачає накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до десяти діб.
23.05.2023 18:58:59 Вітаю. Перш за все необхідно уважно прочитати зміст протоколу. Звернути увагу на якій підставі він був виписаний. Також до уваги требя взяти й наявність обмежувального припису щодо вас. Для того, щоб бачитися з дитиною і уникнути будь-яких конфліктів у майбутньому раджу Вам встановити графік спілкування з дитиною і визначити Вашу участь у її вихованні. Рішення суду буде мати обовʼязковий характер для подібних правіовідносин на відміну від висновку органу опіки та піклування,який носить рекомендаційний характер.
24.05.2023 15:32:37 За якою статтею складено протокол?
24.05.2023 18:18:19 Заходами, які можуть бути застосовані до кривдника на підставі обмежувального припису, є: заборона перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою. При цьому, слід звернути увагу, що Закон не передбачає такого виду обмежувального припису, як заборона особі входити до місця реєстрації (квартири), тому за умови доведеності вчинення насильства суд може застосувати інший захід шляхом заборони перебувати у місці спільного проживання (правова позиція Верховного Суду від 04 липня 2019 року у справі № 638/17813/18); усунення перешкод у користуванні майном, що є об'єктом права спільної сумісної власності або особистою приватною власністю постраждалої особи; обмеження спілкування з постраждалою дитиною; заборона наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць частого відвідування постраждалої особи.

Схожі послуги та статті

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

Отримайте консультацію

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470