image

Відстрочка на навчання якщо вже є вища освіта

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 3624 26.09.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мені 30 років. Я вже маю диплом магістра. Але, для отримання відстрочки, вступив у вересні 2022 до університету на денну форму навчання, кваліфікаційний рівень - Бакалавр. Чи можу я отримати відстрочку на час здобуття вищої освіти рівня Бакалавр, якщо вже маю магістра? В момент написання заяви на надання відстрочки, чи бажано приховувати від працівників ЦТК та СП, що я вже маю одну вищу освіту вищого кваліфікаційного рівня? Якісь документи окрім довідки з університету про зарахування, потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

08.09.2022 20:33:58 Для отримання відстрочки від мобілізації, варто надати витяг з наказу або копію наказу ВНЗ про зарахування Вас на дену форму навчання. Рівень освіти та кількість освіт на має значення. Такі обмеження не передбаченні ст 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Для надання відстрочки надсилаєте заяву та копії документів про зарахування Вас на навчання.

BASE (Базова) 0
Реклама

09.09.2022 08:49:19 Доброго ранку. Здобувати освіту- це Ваше право, отримуйте хоч 10 вищих освіт, окрім довідки з ВУЗУ нічого не потрібно, але Ви повинні навчатись за денною формою навчання. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

09.09.2022 21:15:34 Право на відстрочку на період навчання Ви маєте, зазначене передбачене ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу. Приховувати від працівників ЦТК та СП інформацію сенсу немає, це ваше право мати декілька освіти, за різними спеціальностями, Щодо документів то необхідні документ про зарахування на навчання, договір або довідку з Вузу. Якщо Ви не бажає бути мобілізованим, в разі отримання повістки необхідно у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (військкоматі) пред'явити довідку про навчання. У разі, якщо студент бажає проходити службу, він у військкоматі напише заяву про бажання бути добровольцем, та його мобілізують. Після чого військкомат надсилає повідомлення до вузу та навчального закладу автоматично, без заяви студента, надає йому академічну відпустку на час проходження служби

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.09.2022 21:21:20 В Україні немає ніяких обмежень на кількість вищіх освіт. Можна навчатись скільки завгодно, навіть якщо вже здобув вищу освіту. Вступ на навчання є підставою для надання відстрочки від призову до закінчення навчання. Попередньо отримана ступінь магістра ніяк не впливає на можливість навчатись на бакалавра. Військомат можете не повідомляти, що вже маєте одну вищу освіту, за законом ви не зобов'язані цього робити. Довідка з університету про зарахування на навчання є єдиним необхідним документом для отримання відстрочки. Звертаю вашу увагу, що вступ на навчання після 24.02.2022 не дозволить виїхати за кордон. Зараз випускають тільки студентів, які почали навчання до війни.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу