ЗВІЛЬНЕННЯ. ✅ 1933 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Звільнення.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 25 06.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго вечора.Мій чоловік на війні,чи може він звільнитися,має троє неповнолітніх дітей?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

29.09.2022 21:13:09 Треба дочекатись підпису закона Президентом та опублікування тексту закону. Лише з цього моменту закон набуває чинності. Після чого мобілізований військовослужбовець має право подати рапорт про звільнення та додати копії свідоцтв про народження дітей, та за необхідністю - докази щодо утримання дітей. У разі питань - звертайтесь

BASE (Базова) 0
Реклама

29.09.2022 21:18:53 Доброго дня. Підстави звільнення в воєнний час встановлені ст. 26 п.3 ч. 6 Закону "Про військовий обов1зок та військову службу". Такої підстави як наявність трьох дітей там не зазначено. Вказана підстава присутня як перешкода для примусової мобілізації, але якщо чоловік зголосилась піти до армії при наявності такої підстави або третя дитина народилась після прийняття присяги, то це не може бути підставою для звільнення

PRO 70.57
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

30.09.2022 22:16:16 Так може. Абз. 4 ч.1 ст. 23 базового Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" містить норму про те, що відстрочка надається від призову на військову службу під час мобілізації деяким особам, а саме: «Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, зокрема: жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років". Внесено зміни до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», ст. 26, ч. 4, п. 2, пп. «г». Зокрема, додається категорія сімейних обставин для звільнення від військової служби під час воєнного стану – це наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років",

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

01.10.2022 19:34:05 Так, може звільнитися. Потрібно повідомляти керівництво про даний факт, написати рапорт на звільнення у звязку з цим. Рапорт обовязково зареєструвати і на другому примірнику , що лишається у нього, має бути відмітка про його реєстрацію.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область

02.10.2022 18:17:03 ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану, який визначає зазначені підстави для звільнення станом на 02.10.22 не підписаний, не опублікований і чинності не набрав. Набирає чинності на наступний день після опублікування. Відслідковується на сайті ВРУ за назвою де чітко зазначається чи набрав чинності чи ні.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

05.10.2022 18:52:22 Закон України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію передбачає, що чоловік — батько 3х дітей мобілізації не підлягає. З цією ж підставою можна звільнитись з армії, якщо вже призвали. Для цього ваш чоловік має подати командиру військової частини, у якій він служить, письмовий рапорт про звільнення. До рапорту додаються документи, що підтверджують наявність у нього 3х дітей (копії їх свідоцтв про народження).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

05.10.2022 22:30:14 Ваш чоловік має право на звільнення з військової служби за сімейними обставинами, на підставі підпункту "г" пункту 2 частини 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а саме перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №288 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу